​​📱 5 дійсно корисних мобільних додатків, якими варто скористатись, плануючи відпустку

​​📱 5 дійсно корисних мобільних додатків, якими варто скористатись, плануючи відпустку

TripAdvisor. Це один з найважливіших додатків для людей, які планують відпочинок. TripAdvisor турбується про своїх користувачів не тільки під час планування подорожі, а й безпосередньо під час огляду нових країн і міст. TripAdvisor Offline City Maps – це додаток, який дозволяє зберегти в офлайн мапу будь-якого європейського міста та користуватись нею під час пошуку ресторанів, готелів та пам’яток архітектури.

Booking. Величезна база готелів сайту Booking дозволяє вибрати собі житло для відпочинку або відрядження на будь-який смак і гаманець. Booking перекладено понад 40 мовами, на ньому пропонується вибір з 977 030 помешкань, розташованих у 224 країнах та територіях. Додаток дозволяє переглянути не лише вартість номера у готелі, але фото, зручності, додаткові послуги, відгуки відвідувачів. Booking також показує знижки на проживання у готелях.

Airbnb. Зараз великої популярності набуває мобільний додаток Airbnb. Це майданчик розміщення, пошуку та короткострокової оренди приватного житла. Користувачі сайту мають можливість здавати подорожуючим своє житло повністю або частково. А ви маєте змогу винаймати це житло за помірними цінами. На даний час Airbnb пропонує більше 33-х тисяч варіантів розміщень у 192 країнах світу.

Trivago. Мобільний додаток Trivago подібний до Booking. У базі понад знаходиться 700 тис готелів, які можна шукати, сортуючи за різними параметрами і опціями як самого готелю, так і його номерів. У Trivago також можна подивитись фото готелю, його номерів, місцеположення на карті і відразу ж зарезервувати номер.

Skyscanner. Сервіс Skyscanner – це найзручніший спосіб пошуку авіаквитків. Додаток шукає найвигідніші пропозиції від тисяч авіакомпаній з усього світу за актуальними цінами.