​​🎒 ТОП-8 лайфхаків для туристів, які вирішили провести свою відпустку в поході з рюкзаком

​​🎒 ТОП-8 лайфхаків для туристів, які вирішили провести свою відпустку в поході з рюкзаком

• Беріть тільки найнеобхідніше. Є певний набір правил по підбору одягу для відпочинку на природі:
1. Беріть з собою одяг, який не мнеться.
2. Підбирайте одяг відповідно до клімату тієї країни, куди ви вирушаєте
3. Завжди беріть з собою теплі речі – навіть якщо вирушаєте в похід в спекотне місце. Краще перестрахуватися, ніж замерзнути в горах або на березі моря.

• Заздалегідь подбайте про документи. Для подорожі по Україні досить взяти з собою паспорт, а ось щоб уникнути неприємних ситуацій з прикордонною службою за кордоном – краще заздалегідь вирішити всі питання з візою або закордонним паспортом.

• Носіть рюкзак спереду. Подорожуючи з рюкзаком по великих містах ви напевно помічали, як багато людей носять рюкзак не на спині, а спереду. Часто такий спосіб може стати найкращим варіантом захисту від крадіжки. У похідних умовах під час підйому на гору або походу в ліс, звичайно, їм можна знехтувати.

• Вивчіть карту місцевості. Вирушаючи в похід, намагайтесь заздалегідь детально ознайомитися з картою місцевості. Часто це дозволяє не тільки не заблукати, а й заощадити на можливих поїздках.

• Не беріть з собою велику суму грошей. Що стосується грошей, то велику суму готівкою бажано не брати з собою, краще взяти мінімум коштів і банківську карту. Причому, якщо Ви не пам’ятаєте напам’ять пін-код карти, то не варто класти папірець з ним поруч з банківською картою в одну кишеню рюкзака.

• Запасіться необхідною технікою. На відпочинку Вам знадобиться фотоапарат, щоб закарбувати цікаві моменти подорожі. Також варто не забути взяти з собою в рюкзак мобільний телефон і навушники. І найголовніше – зарядні пристрої для всієї вашої техніки.

• Візьміть з собою ліки. Незважаючи на те, що в інших містах і країнах також є аптечні пункти, все-таки краще запастися засобом від головного болю, парою штук бинтів або лейкопластиром, йодом або перекисом водню, активованим вугіллям або іншим засобом від розладу шлунково-кишкового тракту.

• Запасіться базовими туалетним приладдям. В обов’язковому порядку в подорож слід взяти предмети особистої гігієни, шампунь, мило, зубну пасту і щітку. Справа в тому, що після 12 і більше годин на автобусі або поїзді обов’язково виникне бажання почистити зуби й умитися.